Formy płatności

 

Płatności natychmiastowe 

 

Zamówienie możesz opłacić od razu jedną z wybranych metod. Dane do płatności nie będą wymagane lub będą już uzupełnione, co ograniczy ryzyko pomyłki np. przy kopiowaniu numeru konta. Wystarczy, że przeczytasz wypełnione dane i zatwierdzisz płatność, a wpłata zostanie przekazana do naszego sklepu. To pozwoli rozpocząć obsługę Twojego zamówienia bez konieczności czekania na potwierdzenie płatności z banku. 

 

Płatności w naszym sklepie są w pełni bezpieczne, szyfrowane i używają certyfikatu SSL. 

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Autopay S.A.

 

Przelew natychmiastowy – wygodna metoda oparta na przelewach bankowych, ale bez konieczności uzupełniania danych (numer rachunku odbiorcy, kwota i tytuł przelewu). Po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej wystarczy potwierdzić transakcję np. za pomocą kodu SMS.

Karty płatnicze - metoda płatności wymagająca od Ciebie podania danych, które znajdują się na karcie debetowej lub kredytowej, a następnie autoryzacja płatności. 

Google Pay/Apple Pay – system płatności internetowej, który umożliwia płatność m. in. w aplikacjach, na stronach internetowych, w sklepach, bankach.

BLIK – szybkie i bezpieczne płatności z użyciem kodu autoryzacyjnego, który wygenerujesz w aplikacji Twojego banku. 

PayPal – usługa w formie portfela, która daje Ci możliwość opłacenia zamówień w wielu walutach. 

 

Płatności tradycyjne

 

Przelew tradycyjny – po złożeniu zamówienia towar zostanie dla Ciebie zarezerwowany, a na swój adres e-mail otrzymasz numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Przelew możesz wysłać ze strony internetowej swojego banku, w placówce banku lub na poczcie. Wybieranie tej metody wydłuży całkowity czas realizacji zamówienia o czas potrzebny na zaksięgowanie Twojej wpłaty.  

Pobranie – za zamówienie zapłacisz kurierowi przy odbiorze paczki. Przygotuj odliczoną gotówkę, nie każdy kurier posiada terminal do płatności bezgotówkowej. 

Gotówka - płatność przy odbiorze zamówienia w siedzibie naszej firmy.

Inni klienci kupili również
Baletnica
Baletnica

2,49 zł

szt.
Napis Dziękujemy
Napis Dziękujemy

3,19 zł

szt.
NAPIS Dziękujemy
NAPIS Dziękujemy

4,19 zł

szt.
NAPIS IMIĘ dowolne na pudełko
NAPIS IMIĘ dowolne na pudełko

4,99 zł

szt.
Deseczka spękana
Deseczka spękana

6,99 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl